Nowoczesne meble są nudne! Odsłona pierwsza.

28/09/2015

Nowoczesne meble kojarzą Ci się z nudą? Myślisz, że nie pasują do charakteru Twojej firmy? Uważasz, że nowocześnie oznacza bez polotu, a meble raz postawione stoją w miejscu przez kilka lat? To mity, a my je obalimy. Nowoczesne meble nie są nudne!

 

Odsłona pierwsza: elastyczne meble o miękkiej linii Nowoczesne, klasyczne meble są piękne, bywają lekkie lub monumentalne, proste, ale bogate  w wyrazie. Mają mnóstwo zalet i tyle samo zwolenników. Są jednak tacy, którzy cenią sobie nowoczesny styl, ale ważniejsza jest dla nich elastyczność i możliwość zmian funkcji. W ProjektMebel mamy rozwiązania dla każdego. Nasz mini cykl to ukłon w stronę tych, dla których nadrzędną wartością są zmiany. Prezentujemy rozwiązania modułowe, dające nieograniczone możliwości: kombinacji kształtów, kolorów i funkcji. To prawdziwa uczta dla kreatywności naszych projektantów, chociaż pozorna łatwość w realizacji może być zwodnicza. Propozycja dla klienta jest zawsze poprzedzona audytem potrzeb, który pozwala dobrze skonfigurować dostępne elementy. Tapicerowane meble modułowe oferuje kilku producentów (projektując wnętrza dla naszych klientów wybieramy spośród propozycji firm: Profim, Bejot i Nowy Styl).

I chociaż w odsłonie pierwszej i prezentowanych realizacjach skupiamy się na rozwiązaniach modułowych, dzięki którym z elementów o niecodziennych kształtach tworzymy zawijasy, fale, okręgi i węże, cechą nadrzędną wszystkich propozycji jest różnorodność elementów, która pozwala na tworzenie niepowtarzalnych zestawień, odpowiadających charakterowi firmy. Ilość konfiguracji jest niezliczona. A elastyczność tego rozwiązania to nie jedyna jego zaleta. Te meble są po prostu ładne i same w sobie stanowią dekoracje pomieszczeń. Oczywiście gusty naszych klientów są różne, ale stosując rozwiązania modułowe temu też możemy sprostać. Wybieramy z gamy ponad stu kolorów, różnych kształtów i dodatków (nóżki drewniane lub metalowe) i proponujemy takie rozwiązania, które trafiają w samo sedno oczekiwań. Ważną zaletą tych mebli jest ich ergonomia, nowoczesna technologia i wygoda (dla komfortu zastosowano technologię pianek wylewanych) oraz trwałość (solidna metalowa konstrukcja). Jednak najważniejsze jest to, że raz postawione meble pozostaną w miejscu... tak długo, jak zechcecie. Z pomocą mebli o łukowych elementach możecie zmieniać funkcje pomieszczeń i z łatwością tworzyć układy sprzyjające charakterom różnych spotkań, funkcji pomieszczeń i potrzeb. Dzięki nim przestrzeń staje się lekka i plastyczna. Można też w dowolnym momencie dodać kolejne moduły z elementów kolekcji:

  • ławkę pojedynczą i podwójną,

  • siedzisko pojedyncze i podwójne z oparciem,

  • łącznik 90˚ z oparciem lub bez,

  • łącznik 30˚ i 45˚,

Czy modułowe meble tapicerowane nadają się do wszystkich pomieszczeń? Generalnie tak, chociaż najlepiej prezentują się w przestronnych wnętrzach, gdzie można zastosować większą ilość modułów i zagrać formą. Jeśli jednak mnogość kształtów i zawijasy przyprawiły Was o zawrót głowy, koniecznie wróćcie do nas za kilka dni. W drugiej odsłonie zaprezentujemy meble modułowe w ujęciu geometrycznym. Zdjęcia umieszczone w tym wpisie  pochodzą z zasobów firm Profim, Bejot, Nowy Styl. Witold Bajor

Komentarze

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy. ×