Doświadczenie i pasja, w sumie 80 lat. 

Już od 2008 roku dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości meble biurowe oraz pozostałe wyposażenie pomieszczeń przeznaczonych do pracy. Dobry wystrój wnętrza pozytywnie wpływa na wizerunek firmy, jednocześnie dając komfort pracy zespołowi.

Projektmebel to wiedza, doświadczenie i profesjonalizm. Działamy kompleksowo: doradzamy, projektujemy, wykonujemy i wyposażamy biura. Jesteśmy grupą specjalistów w swoim fachu: projektantów, architektów, logistyków i doradców.

Mamy w sumie 80 lat . Każdy z nas zdobywał wiedzę branżową przez długie lata, dlatego potrafimy łączyć tradycję z nowoczesnością, najnowsze trendy z ponadczasowymi rozwiązaniami. Nasze bogate doświadczenie poparte jest przede wszystkim zadowoleniem dotychczasowych Klientów.

Partnerzy i technologia

Od prawie 10 lat współpracujemy z wieloma polskimi producentami mebli, dzięki czemu możemy korzystać z możliwości stwarzanych przez nich wszystkich i każdego z osobna. Sami kreujemy niepowtarzalne i nowoczesne wnętrza biurowe, produkując własne unikatowe projekty w polskich fabrykach.

Oferujemy oryginalne meble, które mogą być wykonane z różnych materiałów: melamina, laminat, HPL, okleiny naturalne, linoleum lakierowane MDF. Szczególną uwagę przywiązujemy do ergonomii i ekonomii naszych produktów, a ich jakość potwierdzają atesty i certyfikaty zgodne z polskimi normami.

Nasze meble są niezwykle trwałe – można się o tym przekonać w trakcie wizyty w naszym biurze. Znajdziesz u nas mnóstwo próbek, na których możemy zademonstrować różne wykończenia, sposoby łączenia elementów, ale także proces zużycia. Od lat poszukujemy i testujemy nowe rozwiązania i materiały, których nie oferują nawet sklepy fabryczne.

Rekomendacje

Stwórz katalog swoich inspiracji! Wejdź na daną kategorię w realizacjach i w 3 prostych krokach stwórz katalog projektów, które Cię zainteresowały!

Poznaj 10 zasad projektowania nowoczesnego biura

Sprawdź już teraz jak specjaliści tworzą biura idealne i zainspiruj się najlepszymi pomysłami!