Meble biurowe dla kancelarii notarialnej.

31/10/2014

Tym razem przełamujemy konwencję. Jeżeli do tej pory kancelarie notarialne kojarzyły Wam się z przysadzistymi dębowymi biurkami i nudnymi skórzanymi sofami, koniecznie zobaczcie nasz najnowszy projekt.     
 Do gabinetu notariusza trafiło drewniane asymetryczne biurko, które zaskakuje formą – jest nowoczesne i bardzo praktyczne. Poniżej blatu prostopadle umieściliśmy zabudowane, dyskretne szafki – podobne jak te, które postawiliśmy przy ścianie za biurkiem. Designerskie fotele na metalowych stelażach ocieplają wnętrze, komponując się jednocześnie z połyskującymi detalami niskich szaf. W równie prosty i nowoczesny sposób zaprojektowaliśmy salę konferencyjną. Efektownym meblem, budującym charakter wnętrza jest stół z… prawie powyłamywanymi nogami. Wizytówka kancelarii notarialnej – sekretariat, pełniący funkcje recepcji. Zagraliśmy klimatem: chłodne szkło i surowa cegła nabrały temperatury jasnego, naturalnego drewna. Niby nic – jedno z siedzisk w poczekalni wykonaliśmy w innym kolorze niż cały mebel i już czekanie nabrało nieco bardziej intrygującego charakteru… Futurystyczna forma i zdecydowane barwy. Każdy chciałby usiąść – i o to nam chodziło! Więcej na naszej stronie .

Komentarze

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy. ×