LADY RECEPCYJNE – KONCEPCJE

2/12/2013

Lada Szymmar Inwestor to młoda i prężna firma reklamowa. Zajmują nowo wybudowany budynek z wnętrzami utrzymanymi w odcieniach szarości.
standardową ladę typu Alfa, ale ubraną w kolory pasujące do budynku i do formy działalności. Front w ladzie zaprojektowany został z laminatu w kolorze szarym i pomarańczowym (pomarańcz ma przełamać jednostajną kolorystykę, wykorzystany został na frontach lad i przegród oraz tapicerce krzeseł i foteli). Blaty robocze lady i nadstawki wykonane z linoleum typu Desk Top w kolorze antracytowym. Uzyskaliśmy w ten sposób trwałe i przyjemne blaty robocze z linoleum, ciekawy wygląd i kolorystykę pasującą do budynku, oraz do obrazu młodej prężnej firmy reklamowej. 
Koncepcja lady recepcji dla producenta armatury łazienkowej, pomieszczenie w którym ma stanąć mebel, jest pełne zieleni i odniesień do wody, kolory firmowe to biały z zielonymi akcentami. Projekt lady dopasowany do funkcji i miejsca, kolor dominujący to płyta meblowa biała, z dodatkiem antracytu, najbardziej rzucającym się w oczy elementem jest trawa podświetlona od góry światłem LED. Dla nadania dodatkowej głębi w szczelinach i cokole umieszczony jest laminat metaliczny lustrzany. Nadstawka lady proponowana do wykonania z CORIANU białego z wyciętym techniką laserową napisem, napis wykonany z czarnego CORIANU. Szafki aktowe korpus antracytowy, fronty z nadrukiem utrwalonym technika UV na białym tle motyw trawy. Dodatkowe elementy to donice z białej płyty z trawą .  I Koncepcja lady do nowego budynku dużej firmy wykonującej usługi w dziedzinie górnictwa, recyklingu, kolejnictwa, przemysłu oraz systemów laserowych. Inwestor wymagał przedstawienia projektu recepcji do budynku biurowego i postawił wymagania

  • miejsce pracy dla 2 osób,
  • wizytówka firmy,
  • na środku korytarza, w obrębie zabudowy znajduje się słup,

 Wymysiliśmy elipsę opasującą element konstrukcyjny budynku. Aby uzyskać jednolitą bryłę bez widocznych połączeń zaproponowaliśmy CORIAN. Elementem wykończeniowym jest stal nierdzewna, która znajduje się na cokole, podporach i obudowie słupa. Czerwone wstawki dodają bryle charakteru i lekkości.  Wewnątrz zabudowy znajduje się blat roboczy, miejsce na dwa fotele obrotowe, i pod blatem kilka szafek aktowych. II Druga koncepcja dla tej inwestycji powstała pod hasłem „odlot” .  To projekt na planie elipsy z nieregularnym frontem o zróżnicowanej wysokości od 70 do 120 cm. Planowaliśmy wykonanie z CORIANU , ze szkłem w nadstawce i daszkiem z punktami świetlnymi. Tak własnie wyglądają imponujące rozwiązania! Wewnątrz zabudowy zaprojektowano miejsce dla 2 biurek i szafek aktowych .  Projekt był tak wyjątkowy i odlotowy, że na razie nie znalazł się inwestor gotowy do zakupu. Lada - JAK NAJTANIEJ Kolejna recepcja (jak najtaniej a ładnie) ; zamawiający wymagał aby mebel umieścić na niewielkiej przestrzeni około 16 m2 wraz z szafami na akta.  Problem rozwiązaliśmy stosując typowa ladę Box , antracytową podstawę i nadstawkę z białego laminatu HPL z nadrukiem zawierającym logo firmy i prosta grafikę.

Komentarze

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy. ×