Krzesła biurowe – eleganckie i wytrzymałe

4/12/2015

Krzesła biurowe są niezbędnym elementem wyposażenia firmy. Dla jednych najważniejsza jest ich stabilność i wytrzymałość, dla innych reprezentacyjny i designerski wygląd. Fotele z serii MyTurn to hybryda tych dwóch, odmiennych poglądów i wymagań.  


Zapraszasz do swojego biura najważniejszego kontrahenta. Siadacie na krzesłach brzydkich, wysłużonych. Rozlega się głośne skrzyyyyyyp. Kontrahent stara się usiąść inaczej, ale znowu rozlega się skrzyyyyyyp. Całą rozmowę wierci się na niewygodnym krześle. Koniec końców wychodzi niezadowolony. A Ty nie mniej – właśnie straciłeś (lub zniechęciłeś) ważnego dla siebie partnera! Jeśli ten scenariusz nie jest Ci obcy, czas wymienić swoje krzesła biurowe na fotele z serii MyTurn firmy Profim. Pamiętaj, że zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć i zawczasu zadbaj o prezencję swojego biura. Krzesła biurowe MyTurn doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu firmy – zarówno w gabinecie, jak i w sali konferencyjnej. W skład kolekcji wchodzą fotele na kółkach i na płozach, z niskim lub wysokim oparciem. Można wybrać też pikowaną tapicerkę. W modelach konferencyjnych zastosowano mechanizm Rocker Z, który daje możliwość odchylenia kubełka do tyłu i...pochylania do przodu! Dopasowując fotel do swojej pozycji, pozbędziemy się ucisku w udach i kręgosłupie. Taka niewielka zmiana podnosi komfort siedzenia nawet podczas wielogodzinnych spotkań. MyTurn to najwyższy poziom stylu i elegancji. Te meble stają się produktem klasy premium, dzięki połączeniu skórzanych wykończeń z elementami aluminiowymi. Podłokietniki harmonijnie łączą się z oparciem. Wszystkie części konstrukcyjne są wykonane z idealnie wpasowanych odlewów, a  tapicerka jest dokładnie wykończona. Fotele Profimu mają jeszcze inne zalety, warte podkreślenia. Mowa przede wszystkim o ich wytrzymałości i stabilności. Producent zastosował wewnętrzny stelaż oraz technologię pianek wylewanych, co w efekcie daje trwałe i sprężyste siedzisko, którego grubość to zaledwie kilka centymetrów. Firma Profim gwarantuje, że surowce i materiały, z których powstają fotele MyTurn, są najlepszej jakości i pochodzą wyłącznie od zaufanych i wiarygodnych dostawców. Nie ma tutaj miejsca na kompromis: w równej mierze zadbano o technologię produkcji, cały produkt i o wszelkie detale. Co ciekawe, meble przechodzą przez długi etap testowania i weryfikacji. Chodzi o to, by finalny produkt spełniał nie tylko oczekiwania klientów, ale i wszystkie europejskie normy dotyczące wymiarów, stabilności i wytrzymałości. My wybieramy fotele MyTurn. Teraz czas na Twój ruch - na jakim krześle dziś usiądziesz?


TAGI: Brak

Komentarze

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy. ×