Kompleksowe wyposażenie biura, czyli diabeł tkwi w szczegółach.

28/07/2015

Meble biurowe najwyższej jakości, ale pozostałe elementy zrealizowane po najmniejszej linii oporu. Znacie to? Na pewno. Niestety zdarza się, że po zakupie mebli budżet nie pozwala już na dobranie odpowiedniej jakości wykładzin i materiałów do pokrycia ścian. To poważny błąd! O kompleksowości naszej oferty świadczy nie tylko to, że projektujemy i dostarczamy meble biurowe, ale też, że z ogromną precyzją i wyczuciem podchodzimy do projektowania i montażu wyposażenia oraz wykończenia firmowych wnętrz. Dlatego bacznie przyglądamy się realizacjom naszych partnerów i cieszymy się, kiedy możemy pochwalić doskonałą robotę. Dzisiaj prezentujemy Wam realizację jednego z naszych partnerów – fabryki Dobra Forma, w ramach której DF kompleksowo wyposażyła biurowiec firmy BENIX z Mroczenia k/ Kępna.

W tej realizacji nie było elementów ważnych i ważniejszych – wszystko musiało być najwyższej jakości i było jednakowo istotne. Całość stworzyła niesamowity efekt nowoczesnych i eleganckich wnętrz. Zamierzony efekt udało się osiągnąć, wykorzystując dobrze znane elementy w zupełnie nowych formach, lub projektując rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb tego inwestora. Projekt został zrealizowany przy współpracy z projektantem Wojciechem Płóciennikiem. Warto podkreślić, że została zachowana pełną spójność w urządzaniu budynku, pomimo zastosowania kilku linii mebli, elementów wykończenia i zaproponowaniu rozwiązania do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Zdjęcia: Dobra Forma

Na wejściu, w hallu, na pracowników i gości czeka piękna lada CUBIC, wykończona białym corianem i podświetlona, dzięki czemu doskonale prezentuje się w przestronnym pomieszczeniu. Jest nowocześnie, elegancko i, co najważniejsze, funkcjonalnie. Sale konferencyjne urządzone są podobnie, lecz nie identycznie – każda ma nieco inny charakter, uwarunkowany układem pomieszczenia. Ta, w której odbywają się spotkania na 12 osób, została wyposażona w stół konferencyjny VRC na lustrzanej nodze i z blatem pokrytym fornirem. Gabinety także nieznacznie się różnią. Wykonawca zadbał w nich o wszystko, dostarczając meble, wykładziny, panele ścienne i tapety. Wykładziny są wzorzyste, ale nie odwracają uwagi od innych elementów w pomieszczeniach i są bardzo dobrym uzupełnieniem koncepcji wystroju wnętrza. Dynamiczny wzór odciąża wizualnie ciężkie bryły mebli. W jednym z gabinetów stanęło biurko o nazwie G, stół konferencyjny Sk-X100 z fornirowanym blatem i z nogami z polerowanej stali nierdzewnej oraz szafy zabudowane w czarnymi wnękami. W innym – panel ścienny ROGATY, który tworzy niecodzienne tło dla telewizora. Warto zwrócić uwagę na regały z forniru z półkami z lakierowanego metalu, które zostały zaprojektowane specjalnie w odpowiedzi na konkretne potrzeby inwestora. Z kolei biurka pracowników to egzemplarze modelu Concept. Wraz z kontenerami, komodami i szafami z tej samej linii, tworzą funkcjonalne i miłe dla oka miejsca pracy. Elementem, który wyjątkowo przypadł do gustu temu inwestorowi, był stolik kawowy PURE, który w tej realizacji wystąpił w kilku odsłonach: lakierowany na biało, stojący na nogach z polerowanej stali nierdzewnej oraz oparty na cokole, a także w wersji dwupoziomowej, fornirowany, osadzony na cokole. Ta realizacja pokazuje, jak wiele elementów składa się na świetny efekt. To niełatwe zadanie. Gratulujemy.

Komentarze

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy. ×