Boazerie, okładziny ścian i obudowy słupów – zadanie wymagające precyzji i dokładności.

11/07/2016

Aby boazerie upiększały wnętrze, konieczne jest ich drobiazgowe zaprojektowanie i solidne precyzyjne wykonanie.  Inwestorzy często rezygnują z takich zabudów ze względu na trudności w znalezieniu odpowiedniego wykonawcy. Jednak dla ostatecznego efektu warto poświęcić czas i środki finansowe gdyż nic tak nie tworzy klimatu wnętrza jak dobrze zaprojektowane  boazerie, okładziny ścian.   


Obecnie mamy nieograniczone możliwości w wyborze materiałów, z których możemy je wykonać. Boazeria nie kojarzy się już z sosnowymi wąskimi deseczkami, którymi tak ochoczo upiększano ściany mieszkań w latach siedemdziesiątych ani z plastikowym sidingiem tak popularnym w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Wykorzystując nowoczesny, cyfrowy park maszynowy oraz klasyczne frezarki jesteśmy w stanie w krótkim czasie przygotować zarówno klasyczną, drewnianą, stylizowaną boazerię jak również nowoczesne okładziny praktycznie z każdego dostępnego materiału. Jeżeli cenicie Państwo klasykę lub chcecie odtworzyć zabytkowe boazerie w remontowanym starym obiekcie my przygotujemy drobiazgowy projekt wykonawczy, uwzględniający każdy element boazerii i wbudowanych mebli. Zdefiniujemy każdy najdrobniejszy kształt i promień frezowanego masywu.Powierzchnie boazerii pomalujemy,  nasycimy olejem lub zawoskujemy zgodnie z projektem i Państwa życzeniem, następnie zmontujemy bez widocznych na zewnątrz mocowań.

Zapraszam do współpracy.

Komentarze

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy. ×