Sala konferencyjna na zamówienie

11/04/2017

Projektmebel posiada doświadczenie w realizacji sal konferencyjnych i szkoleniowych, mieszczących zarówno kilka, jak i kilkadziesiąt osób. Możemy pochwalić się wyposażeniem sali przeznaczonej nawet dla 600 osób!

stół konferencyjny

Jak pracujemy?

Odpowiadamy na potrzeby klientów

Wykonujemy salę konferencyjną taką, jakiej potrzebuje nasz Klient. W praktyce oznacza to, że dostosujemy jej funkcję oraz formę do oczekiwań każdego inwestora. Jeżeli wiemy, że sala będzie wykorzystywana do wielu różnych celów, musi to być funkcjonalna sala konferencyjna, na której oświetlenie zostanie wykonane tak, aby można było dostosować je do sytuacji, a układ mebli umożliwi sprawną i szybką zmianę aranżacji.

Realizujemy projekty w sposób kompleksowy

Oznacza to, że we współpracy z architektami, wykonujemy wizualizację w kilku wersjach. Na każdej z nich znajduje się inna koncepcja sali konferencyjnej. Każda uwzględnia potrzeby klienta oraz doradzane przez nas rozwiązania. Wspólnie z klientem wybieramy najlepszą opcję! Następnie realizujemy prace, obejmujące elementy tj.: instalacja elektryczna, oświetlenie, podłogi, rozmieszczenie stołów konferencyjnych i krzeseł konferencyjnych na sali konferencyjnej.

Czuwamy nad finansami

Realizując projekt sali konferencyjnej trzymamy rękę na pulsie również jeśli chodzi o wydatki. Wiemy, jakie meble są dostępne w danych cenach oraz terminach. Mamy możliwość dostarczenia najlepszej jakości produktów w założonym budżecie. Klient może więc zakupić je razem z projektem.

Komentarze

This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy. ×